Samenwerking met Twenthe Uitvaartverzekering

Wij willen u nogmaals wijzen op de samenwerking die wij hebben met Twenthe Uitvaartverzekering.

Samenwerking met Twenthe Uitvaartverzekering

Wij willen u nogmaals wijzen op de samenwerking die wij hebben met Twenthe UitvaartverzekeringDe kosten van een uitvaart worden steeds hoger en deze worden vaak onderschat. Het lidmaatschap van de vereniging vergoedt een groot deel van de uitvaartkosten maar helaas niet alle kosten. Gezamenlijk, met bijvoorbeeld Twenthe Uitvaartverzekering, kunnen wij er echter wel voor zorgen dat de kosten zoveel mogelijk betaalbaar blijven. Om u van informatie te voorzien hebben wij een samenwerkingsverband met Twenthe Uitvaartverzekering. Twenthe promoot voor onze vereniging het lidmaatschap binnen het werkgebied van onze vereniging, Hardenberg en omstreken, en verstrekt informatie over de actuele lokale uitvaartkosten, zowel aan leden als aan niet-leden. Onze vereniging kan daarin niet bemiddelen of adviseren, maar vindt het wel belangrijk dat u op de hoogte bent van de voordelen van het lidmaatschap en de huidige uitvaartkosten. Voorzorg voorkomt zorg!

Wilt u meer informatie over het lidmaatschap van onze vereniging? Ga dan naar Werkwijze & Lidmaatschap of neem vrijblijvend contact met ons op.

Deel dit bericht

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp